NEVZAT ECZA DEPOSU

nevzat_karpuzcu

Değerli eczacılarımız, sektör paydaşlarımız ve Nevzat Grubu çalışanları,

1962 yılında kurucumuz Ecz. Nevzat Karpuzcu’nun az sayıda personel ve tek bir dağıtım aracıyla çıktığı zorlu yolculukta bugün ne mutlu ki 60. yılımızı geride bıraktık. Kurulduğumuz günden itibaren dürüst, güvenilir ve ilkeli depoculuk anlayışını benimseyerek bu değerleri korumak ve sürdürmek için çok çalıştık. Uzun yıllara dayanan tecrübemizi, zamanın gerektirdiği dinamizmle birleştirerek eczacılarımıza hep üst kalitede hizmet sunma gayretinde olduk. Eczacı meslektaşlarımız, sektör paydaşlarımız ve çalışanlarımız ile pek çok zorluğun üstesinden gelerek sektördeki büyük değişimlere, farklı uygulamalara ve teknolojik gelişmelere hızla adapte olduk. Bu yolda bizimle işbirliği içinde olan tüm ilaç firmalarına, meslektaşlarıma ve Nevzat Ecza Deposu çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Ecz. Nevzat Karpuzcu’nun meslektaşlarına hizmet amacıyla Ankara’da kurduğu bu şirket, yıllar geçtikçe ülkemizde hızla artan eczane sayısı sebebiyle dağıtım ağını genişletme ve hizmet kalitesini geliştirme gereği duydu. Bu doğrultuda 90’lı yılların sonundan itibaren şubeleşme ve ülkedeki hizmet ağını genişletme politikasıyla hareket ettik. Bugün geldiğimiz noktada; Nevzat Ecza Deposu olarak 1000’e yakın çalışanımız ve 20 şubemizle 55 ilde 5000’i aşkın eczaneye hizmet vermekteyiz. Bizler de birer eczacı olmanın bilinciyle, daima meslektaşlarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçladık. Eczacılarımızla bir aile olmaya, hem iyi hem kötü günlerinde yanlarında olmaya gayret ettik. Çalışanlarımızın bizimle çalışmaktan gurur duyacağı bir iş ortamı inşa etmeye çalıştık. Nevzat Bey’den aldığımız bu kültürü biz de çocuklarımıza aktarıyoruz. Ailemizin 3. kuşak temsilcilerinin de bizlerden alacağı bayrağı en iyi şekilde taşıyacaklarına inancımız tam.

60 yılı geride bırakırken, önümüzdeki nice 60 yıllara odaklanıyor ve sürekli kendimize yeni hedefler koyuyoruz. Daha çok çalışarak, ecza depoculuğu alanında yapacağımız yatırım ve atılımlarla hizmet kalitemizi artırarak, sektörde ilklere imza atarak ve fark yaratarak sektöre yön veren ecza deposu olmayı amaçlıyoruz. Nevzat Ecza Grubu şirketleri olarak; bu sektörden elde ettiğimiz kazancı yine bu sektöre yatırarak hem şirketlerimizin hem sektörün gelişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Çalışanlarımızla ve paydaşlarımızla el ele, omuz omuza süren bu yolculukta daha nice yıllar Türk sağlık sektörüne hizmet etmeye devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla,

Eczacı Emin KARPUZCU

Nevzat Ecza Deposu

Yönetim Kurulu Başkanı 

 
3WTURK CMS v8.3.3