NEVZAT ECZA DEPOSU

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Kurumsal dönüşüm çalışmalarımızın çok önemli bir parçası olan dijital dönüşümümüz, uzun soluklu hedeflere ve projelere dayanmakta olup her biri alanında profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. 

Çağın gerektirdiği ve müşterinin beklediği hizmet seviyesine ulaşabilmek için şüphesiz ki sürekli yenilenmeli ve teknolojiye ayak uydurmalıyız. Bunu yaparken sektörde öncü uygulamaları kullanmak, müşteri beklentilerine hızlı cevap vermek hatta beklentilere yön vermek durumundayız. Bu konuda gerek eğitimlerle gerek dünyadaki örnek uygulamalarla kendimizi besliyor ve kendimizi geliştiriyoruz.  

Dinamik, hızlı ve kullanım kolaylığı sağlayacak yeni Webdepo projemiz ile iade süreçlerinde eczanelere kolaylık sağlayacak, kampanya ve statülerin yönetimini merkezi yaparak standart hale getirecek, birçok alanda eczanelere yönelik yapay zekâ çözümleri sunacağız.

Nervus sistemiyle tüm şubelerimizi anlık olarak konsolide edecek, yüksek stok verimliliği sağlayacak, insan hatasını en aza indirgeyerek tamamen izlenebilir bir sistem kuracağız. Bu sistem sayesinde tedarikçi firmalarımız ile dijital köprüler kurarak bilgi alışverişimizi de hızlandıracağız.

2023 yılı itibariyle; çalışanlarımızın özlük ve resmi işlemlerinin daha hızlı ve konsolide şekilde ilerleyeceği dijital bir İnsan Kaynakları programının yanı sıra, onların da dilediği her yerden bize ulaşabilecekleri web tabanlı bir platforma geçiş yaptık. Çalışanlarımızla daha interaktif iletişim kurabileceğimiz ve iş akışının anlık ilerleyeceği bu yeni sistemle beraber, İnsan Kaynakları süreçlerimizi tamamen dijital ve izlenebilir bir ortama taşımış olduk.

Nevzat Ecza Deposu olarak daha da büyümek ve gelişmek için dijital dönüşüm çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de tüm hızıyla sürecektir. Tüm bunları taçlandıran yepyeni web sitemizden gelişmeleri takip edebilirsiniz…

 
3WTURK CMS v8.3.3